Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wambierzyce

Wambierzyce, dolnośląskie

  • 95 000 zł
  • 3 911 m²
  • 24,29 zł/m²

Zdjęcie

Waldemar

Skontaktuj się

Działka budowlana Wambierzyce

Wambierzyce, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

95 000 zł

3 911 m²

24,29 zł/m²

Działka budowlana Wambierzyce

Zaktualizowane: 16 maja 2026

95 000 zł 3 911 m² 24,29 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 95 000 zł (24,29 zł/m²)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wambierzyce, Góry Stołowe działki 779/1 779/7 u stóp Góry Mnich
Są miejsca, które w swoim majestacie tworzą coś wyjątkowego. Wystarczy stanąć na chwilę w ciszy, spojrzeć na linię lasu, usłyszeć szum strumienia płynącego w dole i poczuć, że przestrzeń ma tu swój własny rytm. Takie właśnie są działki położone w Wambierzycach, u podnóża Góry Mnich, na skraju lasu i przy wejściu do Parku Narodowego Gór Stołowych. (...)

Agent

Waldemar

784 380...

784 380 784

784 380 784

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Waldemar

784 380...

784 380 784

784 380 784

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: